Verwarm de oven voor op 200°C en verwijder de kontjes van de groene asperges. Plaats ze op een bakplaat met bakpapier en besprenkel met olie. Voeg naar eigen smaak zout en peper toe.
Rooster de asperges voor 12 - 15 minuten in de oven. Breng ondertussen een steelpan met deksel met ruim water aan de kook. Als het water kookt, verwijder de hittebron.
Plaats de gepocheerde eieren in het warme water en laat ze voor 2 a 3 minuten zitten. Snijd ondertussen de Parmezaanse kaas fijn, de miniaugurkjes en zilver uitjes.
Maak ondertussen het bord op met de geroosterde asperges. Maak quenelles van het steak tartaar vlees en plaats op de asperges. Maak het bord op met de overige componenten: ingelegde ui, mini augurkjes, Parmezaanse kaas en zilver uitjes. Voeg zout en peper toe naar smaak.
Serveertip
Als extra toevoeging kun je een mosterd mayonaise serveren met fijn gesneden kappertjes erbij.